Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

Reprezentacija BiH u21 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Reprezentacija BiH u21   Reprezentacija BiH u21 - Page 3 EmptyMon Jul 28, 2014 11:37 pm

"KAKAV OTAC, TAKAV SIN"
Koja dominacija mlade reprezentacije na u21 CC. Kao i njihove iskusnije kolege iz A repke, tako su i mladi puleni prošli u drugu rundu i to na kakav način, 3 pobjede i 1 remi, sve zaokruženo na prvom mjestu!! Zadnja utakmica nam je bila na rasporedu sa Španijom i nije nam igrala neku bitnu ulogu. Na teren je izašla regularna postava. U meč su ušli nezainteresovano te su brzo primili 2 gola. Na odmor se otišlo sa rezultatom 2:0 za Španiju. No u drugom dijelu, igrači su polahko došli na svoje i Glavonja from Tešanj vraća skor na 2:2 i tako završava utakmicu.

Reprezentacija BiH u21 - Page 3 Screenshot1

Nažalost, nijedna komšijska reprezentacija nije prošla u drugu rundu, Srbija je završila na 5. mjestu, Hrvatska na 4. dok je Slovenija na 5.

Za dan-dva ćemo saznati i našeg protivnika u drugoj rundi.

Reprezentacija BiH u21 - Page 3 Wdbaofs

Back to top Go down
smajo
smajo

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH u21   Reprezentacija BiH u21 - Page 3 EmptyWed Jul 30, 2014 8:33 pm

Sljedeća prepreka je Bugarska koja je završila 4 u svojoj grupi.
smajo
smajo

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH u21   Reprezentacija BiH u21 - Page 3 EmptyTue Aug 05, 2014 8:48 pm

OPAAAAAAAAAAA, IDEMOOOOOOOO!!
Kakva generacija, kakav tim, kakvo prvenstvo, kakva utakmica. Za ove momke nema druge riječi osim same pohvale. Postigli su najveći uspjeh u Bosansko-Hercegovačkom haksbolu, plasman među 8 najboljih mladih reprezentacija u Europi. Prepreka do 1/4 finala nam je bila Bugarska. Mnogo poznata i od ranije jer smo se već jednom sretali na CC-u. Početna postava je bila kao i ranije, ustaljena četvorka (Hex, Gerva, Falkao, Muris), momci koji ruše sve pred sobom. Meč je bio ugovoren u 21h ali se provelo pola sata tražeći host da bi se na kraju dogovorili da se jedan HT igra kod njih, jedan kod nas. I tako, počela je utakmica, protivnički igrači su bili u velikoj prednosti, prosječan ping im je bio 70, dok je kod nas bio 130. Gol za Bugare je brzo pao i samo se čekalo da se završi poluvrijeme bez 2 primljena gola. Tako je i bilo. Usljedio je prelazak na naš host i tu kao i očekivano dolazi do dominacije naših pulena i brzo vraćamo na 1:1. Meč je završen 1:1 i igralo se na zlatni gol. Tu se vidjela psihička nadmoć Bosanaca i Muris nakon svega minutu pogađa za veliki trijumf.

Sljedeći protivnik nam je ekipa Bjelorusije i meč je na rasporedu 6.8.

Lokacija : heksbol

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH u21   Reprezentacija BiH u21 - Page 3 EmptyThu Aug 07, 2014 8:34 pm

euforia u Bosni  cheers
smajo
smajo

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH u21   Reprezentacija BiH u21 - Page 3 EmptySat Aug 09, 2014 1:08 pm

A ONA IGRA, VRTI SE KAO ČIGRA...
Definitnivno najveće iznenađenje ovogodišnjeg CC-a. Mala zemlja smještena na jednom od četiri velika poluotoka u Europi, Balkanu, tačnije u njegovom zapadnom dijelu, još tačnije, Bosna i Hercegovina. Ova mala zemlja je apsolutno iznenađenje ove godine. Ova generacija nastavlja da dominira ovogodišnjim CC-om. Žrtva za prolaz u polufinale je bila Bjelorusija, takođe anonimna reprezentacija, ali u tome se i krila opasnost. Startna postava je bila klasična i meč je krenuo. Igra je bila ravnomjerna prvih 5 minuta ali nekako Bjelorusija dolazi do vodstva. Nakon toga ista igra se nastavlja, ni mi tamo, ni oni vamo, ali na odmor se odlazi neriješenim rezultatom, Muris pogađa u 8 minuti. U drugi dio se ulazi sa mnogo više euforije i željom za igrom što je pokazalo 2 gola za 5 minuta. Prvo Falkao pogađa u 15 minuti, a Muris sa svojim drugim golom stavlja tačku na i i šalje Bosnu u polufinale.

Protivnik u polufinalu nam je Turska, favorit za titulu od početka turnira.

Lokacija : Kakanj

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH u21   Reprezentacija BiH u21 - Page 3 EmptySun Aug 10, 2014 8:17 pm

idemo dalje :D i u21 nek bude sljedeca A repka :D .........do 1/4 100% :D
Eborg

Broj poruka : 18
Datum upisa : 2015-08-11

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH u21   Reprezentacija BiH u21 - Page 3 EmptyMon Dec 07, 2015 8:39 pm

Eborg

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH u21   Reprezentacija BiH u21 - Page 3 EmptySun Oct 16, 2016 11:33 pm

da ozivimo temu,pojavilo se novih i dobrih igraca na haxu mogla bi ovo bit fina repka ako bude sta