BosniaHax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BosniaHax

BosniaHax
 
BHLHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 BH timovi u EU

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Vukk




Broj poruka : 5
Datum upisa : 2013-08-11

BH timovi u EU Empty
PostSubject: BH timovi u EU   BH timovi u EU EmptyThu Jul 16, 2015 5:22 pm

Pozdrav forumašima. Ja sam Vukk, kapiten Vukova i reprezentativac BiH. Na hax sam se odlučio vratiti prije oko 4 mjeseca i osnovati svoj stari tim, Vukovi. Stari igrači znaju da se to tim u kojem je rad i disciplina na prvom mjestu. Pozvao sam neke od mojih starih igrača, neke iz starih rivala :smajan: i neke od onih koji su nas uvijek podržavali. Ambicije su bile velike na početku sezone, mada ja nisam htio da pričam o njima nego sam pokušavao skoncentrisati tim na svaku sljedeću tekmu. Odlučio sam prijaviti ekipu na Haxtrick (bene) ligu, zasigurno trenutno najjaču. Od prijavljenih oko 12 viška timova, izabrano je 4 tima, i mi među njima. Kao novi tim, morali smo krenuti od Divizije 3. Forsirao sam naše domaće igrače, tako da su stranci dobijali max. 1 tekmu.
Kao bh tim, svi su nam predviđali posljednje mjesto u ligi osim onih koji nas znaju (to se može vidjeti i na forumu u predictionsima).
Međutim, u prvih 10 od 14 kola nismo imali poraza i bili smo oko 2,5/3 sezone na prvom mjestu. Postavivši rekord Haxtrick-a (10 kola bez poraza), iz sljedeće 4 utakmice bila nam je potrebna 1 pobjeda za trofej, što smo naravno ostvarili.
Vukovi su uvijek donosili historijske uspjehe BiH, pa tako i ovaj put. Prvi put u historiji, bh tim osvaja neku titulu na Haxtrick/bene ligi.
Zahvaljujući mom doprinosu timu, i vjernim igračima ostvarili smo glavni cilj.
Osim toga, cilj nam je bio zaslužiti bh zastavu na početnoj stranici Haxtricka, sa ostalim zastavama što ćemo tražiti nakon ovog. bih bih bih
Btw, namjerno sam izabrao naziv Vukovi koji je na našem jeziku, a ne Wolves, i pozivam još neke bh ekipe da se priključe osim domaćih, i stranim ligama, i naravno možete očekivati moju pomoć (ako mi se javite).

Moj tim zaslužuje svaku čestitku tako da im i ja ovom prilikom želim poručiti - Iako se zna, pokazali ste još jednom i opravdali status najjačeg BiH tima, a i ja svoju titulu BH Mastermind-a, najboljeg trenera.
Vukovi:
Vukk (C), F!R€$, GervinhoI7, Falcao, Doktor Weiss, Muris9 (BiH)
Tuna, Medek (Cro)
UKOriginal, Blizaaard (UK)
eLiTe+ (Rumunia) i Điesel (Nederland).

king cheers


Back to top Go down
Gervinho I7
Guest




BH timovi u EU Empty
PostSubject: Gerva Co-C i MVP SEZONE   BH timovi u EU EmptyThu Jul 16, 2015 9:28 pm

najjaci sam !
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

BH timovi u EU Empty
PostSubject: Re: BH timovi u EU   BH timovi u EU EmptyThu Jul 23, 2015 8:23 am

Stvarno ste zasluzili tu titulu! Bravo Vuce!
Back to top Go down
LFC




Broj poruka : 22
Datum upisa : 2014-05-22

BH timovi u EU Empty
PostSubject: Re: BH timovi u EU   BH timovi u EU EmptySat Jul 25, 2015 6:45 pm

Cestitke!

Reg sam se pre nekoliko dana na haxtrick pa cu da vidim da skupim ekpicu pa i mi da se okusamo :)
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

BH timovi u EU Empty
PostSubject: Re: BH timovi u EU   BH timovi u EU EmptyMon Aug 24, 2015 2:43 pm

Eto, probali smo i mi ove sezone da udjemo u 3. diviziju HaxTricka, ali nismo uspeli. Ove sezone imali smo 2 tima sa prostora Ex-Yu, Minions i Yugo. Yugo je uspeo da se plasira u 3. diviziju jedne od najjacih liga trenutno u Evropi, dok Minionsima to nije poslo za rukom. Puno srece zelim Yugu u ovoj sezoni na HaxTricku!
Back to top Go down
Sponsored content





BH timovi u EU Empty
PostSubject: Re: BH timovi u EU   BH timovi u EU Empty

Back to top Go down
 
BH timovi u EU
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijavljeni timovi
» BH timovi u EU - II Part
» Prijavljeni timovi/Registred Teams

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BosniaHax :: - Forum :: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike-
Jump to: