BosniaHax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BosniaHax

BosniaHax
 
BHLHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 BH timovi u EU - II Part

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Vukk




Broj poruka : 5
Datum upisa : 2013-08-11

BH timovi u EU - II Part Empty
PostSubject: BH timovi u EU - II Part   BH timovi u EU - II Part EmptyFri Jan 08, 2016 7:10 pm

Pozdrav, ja sam Vukk.
Prošle sezone imali ste priliku čitati tekst o osvajanju Divizije 3 na Haxtricku ( http://www.bhaxball.com/t1132-bh-timovi-u-eu ), a sada nam dolaze još bolje (nekom gore) vijesti.
Svaki trud se isplati. U samo dvije sezone, bez zastoja dakle, Vukovi su iz Divizije 3 stigli u Diviziju 1 Haxtrick-a. cheers
Velikim radom i zalaganjem mojih igrača napravili smo značajan uspjeh kako individualno kao igrači, tako i za državu BiH. Konačno možemo reći da imamo dostojnog predstavnika na Haxtricku. Neki su mislili da ćemo se zaustaviti na Diviziji 2, ismijavali naš uspjeh (osvajanje 3. Divizije). Imam pouku za njih- javite mi se da od vas napravim konačno dobar tim kekeke. šejtan
Na početku sezone niko nije ni slutio ovakav rezultat /uspjeh, jer su važni prvotimci odustali od haxa, tako da je bilo teško složiti novu ekipu i krenuti ispočetka. Međutim, ja volim izazove i na to sam gledao samo kao na novu aventuru, novu priliku da pokažem da još uvijek držim titulu BH Masterminda, najboljeg kapitena, a takođe i moji igrači, titulu najboljeg BH tima. Uspjelo nam je, zajedničkim snagama. Pametni igrači uz taktičke podloge lagano prelaze prepreke.  roll

Hvala svima na podršci, trenutna Divizija 1 je veoma jaka (očito je jer se radi o najboljoj ligi u EU), nadam se da ćemo se uspjet izborit sa strašnom konkurencijom, zbog podrške i zbog hejtera. bih king cheers
Ovu priliku koristim da ponovo čestitam svojim igračima na uspjehu- budale smo, al znamo haxa igrat to je ludo hehe. Laughing
Back to top Go down
Doktor Weiss
Administrator
Doktor Weiss


Broj poruka : 29
Datum upisa : 2014-05-17

BH timovi u EU - II Part Empty
PostSubject: Re: BH timovi u EU - II Part   BH timovi u EU - II Part EmptyFri Jan 08, 2016 8:13 pm

Hvala, pokazao sam veličinu.
Back to top Go down
GervinhoI7




Broj poruka : 5
Datum upisa : 2014-04-27

BH timovi u EU - II Part Empty
PostSubject: Gerva najjaci   BH timovi u EU - II Part EmptyFri Jan 08, 2016 10:17 pm

Da nije bilo mene nista od ovoga ne bi bilo !
i vuk svaka cast sto si i nakon mog penzionisanja odlucio da nadjes zamjenu i nastavis klat ovce !
Back to top Go down
Vukk




Broj poruka : 5
Datum upisa : 2013-08-11

BH timovi u EU - II Part Empty
PostSubject: Re: BH timovi u EU - II Part   BH timovi u EU - II Part EmptyFri Jan 08, 2016 10:34 pm

GervinhoI7 wrote:
Da nije bilo Vukk-a ništa od ovoga ne bi bilo !
i Vukk svaka cast sto si i nakon mog penzionisanja odlucio da nadjes zamjenu i nastavis klat ovce !

znaš dobro da nema zamjene za tebe Very Happy ovo je više iskusno od nas ispalo, hvala na lijepim rječima Laughing
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

BH timovi u EU - II Part Empty
PostSubject: Re: BH timovi u EU - II Part   BH timovi u EU - II Part EmptySat Jan 09, 2016 1:02 pm

Svaka cast, momci! Posle zavrsetka ove sezone, ocekujem da se javite sa osvojenom titulom!!!
Back to top Go down
Sponsored content





BH timovi u EU - II Part Empty
PostSubject: Re: BH timovi u EU - II Part   BH timovi u EU - II Part Empty

Back to top Go down
 
BH timovi u EU - II Part
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BosniaHax :: - Forum :: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike-
Jump to: