BosniaHax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BosniaHax

BosniaHax
 
BHLHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pohvale, kritike

Go down 
+8
tuna
Ewony
Falcao
Sergej Milinkovic - Savic
Pitar Hz'87
Ziru
Kagawa
smajo
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
b e l i

b e l i


Broj poruka : 43
Datum upisa : 2013-08-11

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyMon Jun 16, 2014 1:38 am

Admini. Imam neku timsku statistiku nesto slicno kao na shb.. Nek me kontaktira Smajo da mi da podatke svoje ekipe ponaosob za svakog igraca (mec,gol,asist.) Da odradim pa cu okacim da vidite dal vam se svidja. Stim sto ja necu sabirati tu statistiku, za to angazujte nekog organizatora i sl. Ja samo ovaj visuelni deo posla ;)
Back to top Go down
b e l i

b e l i


Broj poruka : 43
Datum upisa : 2013-08-11

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyMon Jun 16, 2014 2:19 am

Moze Luiz da mi posalje za svoj klan podatke. (Gore sam naveo koje). Ajd laku noc. Ti luiz posalji ako ne spavas jos veceras na pm.
Back to top Go down
Kagawa
Počasni član
Kagawa


Broj poruka : 230
Datum upisa : 2013-11-12

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyTue Jun 17, 2014 12:11 pm

Zakljuca mi luiz temu, sekund pre nego sto sam poslao post, pa cu ovde. U cemu je toliki problem da ja jutros napisem statistiku, od meca koji je odigran sinoc. Negde zurite pa statistika mora da se pise istog momenta? Razumem ja da je to bio fiksni i druga sranja, dao sam vam snimak da vidite da ne pravim neke malverzacije i lepo naglasim da cu statistiku ujutro. Nakon sto me pozurujete i pretite tu negativnim bodovima okacim ovo jer mi je bilo najbrze (nisam bas imao vremena da se zajebavam za statistikom) i sad sam neozbiljan.
Back to top Go down
http://www.shaxball.com
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject:    Pohvale, kritike - Page 2 EmptyTue Jun 17, 2014 12:21 pm

ZX10R wrote:
Zakljuca mi luiz temu, sekund pre nego sto sam poslao post, pa cu ovde. U cemu je toliki problem da ja jutros napisem statistiku, od meca koji je odigran sinoc. Negde zurite pa statistika mora da se pise istog momenta? Razumem ja da je to bio fiksni i druga sranja, dao sam vam snimak da vidite da ne pravim neke malverzacije i lepo naglasim da cu statistiku ujutro. Nakon sto me pozurujete i pretite tu negativnim bodovima okacim ovo jer mi je bilo najbrze (nisam bas imao vremena da se zajebavam za statistikom) i sad sam neozbiljan.
Dobro te je ba Kagawa, teme se zaključavaju jer je bio kraj te sedmice, niko ne treba da ćeka tebe da ti upišeš statistiku. Da to duzima više od 5 minuta, pa hajde...
Back to top Go down
Kagawa
Počasni član
Kagawa


Broj poruka : 230
Datum upisa : 2013-11-12

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyTue Jun 17, 2014 12:22 pm

A ako ja nemam tih pet minuta sinoc?
Back to top Go down
http://www.shaxball.com
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyTue Jun 17, 2014 1:58 pm

dobar si ti momak, uvijek ćeš naći, uvjeren sam.
Back to top Go down
BlekKobaz




Broj poruka : 101
Datum upisa : 2014-03-14

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptySat Jun 21, 2014 7:58 pm

"Administracija BHL donjela je odluku da ce se ova sezona odigrati do polusezone, pa ce se prvih 8 timova plasirati u zavrsnu fazu, play-off. Sistem play-offa biti ce baziran na pozicijama timova poslije odigranih 12 utakmica prve polusezone, igrat će prvoplasirani tim protiv osmoplasiranog, drugoplasirani protiv sedmoplasiranog, trećeplasirani protiv šesteplasiranog i četrvrtoplasirani protiv petoplasiranog ( 1-8, 2-7, 3-6, 4-5). Polufinale će se odrediti random-drawom. Dakako, igrat će se i finale i utakmica za treće mjesto."

Sram vas bilo! A prvi deo sezone je bio rekreativno, da se zagrejemo, bez takmičarskog značaja? Pa kad su pojedinci videli da neće biti u top 2 iako su očekivali, aj što da ne plej of, odluka nedelju i po pre kraja lige. Sramota! Mogli ste odmah da proglasite ko je osvojio titulu i ko ide u LŠ, pa da pustite da se igra bezveze, zar je bitno, da se ne mučimo...
A delovalo mi je kao da ste ipak ozbiljna liga, al ovakve odluke, nemam reči...
Kao nastavak ove priče očekujem ozbiljan priliv stranih igrača (reprezentativaca) u poslednjih nedelju dana u timove koji su treći i niže i surovu dominaciju u plej ofu, po mogućnosti preko službenih, al ako baš mora onda neka igraju strani reprezentativci.
Back to top Go down
tuna
Počasni član
tuna


Broj poruka : 882
Datum upisa : 2013-08-11
Godina : 26
Lokacija : Zagreb

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptySat Jun 21, 2014 8:04 pm

Koji pojedinci? Administracija zajedno donosi odluke zajedno s organizatorima, pa tako i Luizdinhom koji je kapetan tvog tima koliko znam. Takva je odluka dosla jer su timovi sve neaktivniji, ljudi odlaze na more ili na selo pa im nije ni na kraj pameti da igrajy hax. Da ne bi liga tek toliko zavrsila, uveli smo plej of, jer da se zavrsi na polusezoni bilo bi kretenski, zar ne? fala
Back to top Go down
BlekKobaz




Broj poruka : 101
Datum upisa : 2014-03-14

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptySat Jun 21, 2014 9:04 pm

Ma ja u potpunosti verujem da administracija zajedno donosi odluke, al ako su ti pojedinci u administraciji i većini u administraciji odgovara to, onda je tako kako jeste...
Luiz mi nije baš rekao da je bio za to, nego da je bio protiv.

Iskreno: kretenski je da od jedne/dve/max tri utakmice zavisi cela sezona, tj. 12 prethodnih mečeva. Jedna polusezona je u situaciji kad ide leto svakako dobra opcija, pogotovo kad ima 13 timova u ligi, što nije malo. Plej of je opcija da se svih 12 mečeva tokom regularnog dela sezone baci u vodu u jednom jedinom meču. Svako je imao meč protiv svakoga, znači svima su isti uslovi bili, nije presečeno na pola polusezone.

Al aj, neću da se bunim, kad Luiz već nema muda da glasno i jasno kaže "NE", a imao je priliku, onda ne moram ni ja to da radim umesto njega, jebiga. Izvinjavam se, u pravu ste, neka jedan meč odluči celu sezonu, nek ide život!
Back to top Go down
tuna
Počasni član
tuna


Broj poruka : 882
Datum upisa : 2013-08-11
Godina : 26
Lokacija : Zagreb

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptySat Jun 21, 2014 9:31 pm

http://prntscr.com/3v4o24
http://prntscr.com/3v4oe9
ove dvije slike ne bi trebao davat, ali da dokazem kako si u krivu sto se tice toga :)

ako ste karali u prvom dijelu sezone, zasto ne bi u plej ofu? uostalom, poredak poslije prvog dijela znaci puno jer igraju višeplasirani na tablici, protiv nižeplasirani, što vama svakako ide u prilog :D
Back to top Go down
tuna
Počasni član
tuna


Broj poruka : 882
Datum upisa : 2013-08-11
Godina : 26
Lokacija : Zagreb

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptySat Jun 21, 2014 9:35 pm

pardon, ne da dokazem kako si u krivu sto se tice toga, krivo sam se izrazio :v
Back to top Go down
Kagawa
Počasni član
Kagawa


Broj poruka : 230
Datum upisa : 2013-11-12

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptySat Jun 21, 2014 10:09 pm

Plejof kao plejof nije losa ideja. Samo par stvari bode oci. Prvo sto se igra samo jedna tekma, drugo sto ce posle prvog kola da ide random zreb. Budimo realni, da li vi sami verujete da ce to da bude random? (Ne treba da odgovarate)
Kada ste vec hteli da eksperimentisete sa tim plejofom, zasto niste uradili sistem kao u NBA, koji funkcionise vec decenijama, naravno uz male prepravke. Da se ne igra bas na cetiri dobijene... :v
Back to top Go down
http://www.shaxball.com
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptySat Jun 21, 2014 10:14 pm

Razmotrićemo svaki prijedlog.
Back to top Go down
Kagawa
Počasni član
Kagawa


Broj poruka : 230
Datum upisa : 2013-11-12

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyThu Jun 26, 2014 12:40 pm

Kako ce na kraju da ide plej of?
Posle prve random, ili ovako kako sam predlozio?
Back to top Go down
http://www.shaxball.com
tuna
Počasni član
tuna


Broj poruka : 882
Datum upisa : 2013-08-11
Godina : 26
Lokacija : Zagreb

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyThu Jun 26, 2014 12:48 pm

Ide plej of, jedna tekma po 7 minuta, pobjednik 1-8 igra protiv pobjednika 3-6, pojednik 2-7 igra protiv pobjednika 4-5, to je to xd
Back to top Go down
Kagawa
Počasni član
Kagawa


Broj poruka : 230
Datum upisa : 2013-11-12

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyThu Jun 26, 2014 2:16 pm

Pohvale, kritike - Page 2 Veni%20Vidi%20Vici
Back to top Go down
http://www.shaxball.com
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyThu Jun 26, 2014 2:57 pm

ja imam neka pitanja u vezi plej ofa:

1) u temi tima sam prijavio 2 igraca za koji su mi admini rekli da mogu tek od polusezone. jel oni sad mogu da nastupaju u plej ofu?
2) kad pocinje plej of?
3) jeste ovo malo glupo pitanje: tuna, kad si rekao igra se utakmica po 7min, jesi mislio 2 ht po 7min? :D

evo voleo bih ovo da mi neko odgovori na ova pitanja.
Back to top Go down
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyThu Jun 26, 2014 2:59 pm

Aguero wrote:
ja imam neka pitanja u vezi plej ofa:

1) u temi tima sam prijavio 2 igraca za koji su mi admini rekli da mogu tek od polusezone. jel oni sad mogu da nastupaju u plej ofu?
2) kad pocinje plej of?
3) jeste ovo malo glupo pitanje: tuna, kad si rekao igra se utakmica po 7min, jesi mislio 2 ht po 7min? :D

evo voleo bih ovo da mi neko odgovori na ova pitanja.

1. Mogu
2. Čim se završe sve utakmice zadnjeg kola
3. Dva poluvremena po 7 minuta.
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 EmptyThu Jun 26, 2014 3:54 pm

hvala puno smajo!!! :D
Back to top Go down
Sponsored content





Pohvale, kritike - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike   Pohvale, kritike - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Pohvale, kritike
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pohvale, kritike, žalbe...
» Pohvale, kritike, žalbe...
» Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike
» Pohvale, kritike, pitanja, žalbe...
» Pohvale, kritike, pitanja, žalbe...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BosniaHax :: - Lige :: Arhiva :: 3v3 :: Treća sezona :: Informacije o ligi-
Jump to: