BosniaHax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BosniaHax

BosniaHax
 
BHLHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids

Go down 
+3
Altair
Griezmann
Kahn
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Altair




Broj poruka : 23
Datum upisa : 2014-09-09

4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2015 9:59 pm

smajo wrote:
Ostavimo ovo po strani, pitanje je zašto neki član foruma, komentariše ovu temu i govori da se nekoj ekipi dodijeli pobjeda.
Turci su svakako otkazali sudjelovanje na ligi.

20:30 we have got a France Host ping: 150 vs 150
valencia not coming
we waited 30 minut
Back to top Go down
Griezmann

Griezmann


Broj poruka : 21
Datum upisa : 2015-01-05
Lokacija : Podgorica

4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2015 10:03 pm

Evo provocira, samo tako bravo
Back to top Go down
Pele




Broj poruka : 12
Datum upisa : 2014-03-21

4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2015 10:07 pm

smajo ne mogu ja kad se njima cefne da skacem da igram .Imam i ja obaveza , pored toga sto ne bi ukinuli ucesce ekipa udaljenih od bosne, jer nema hosta dobrog. Dogovor je bio u sredu nije isppostovan jel treba jos sta reci na ovo?
Back to top Go down
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2015 10:07 pm

I ništa od odgovora od strane ovog #ksi-a, nadajmo se da će nam pružiti neki odgovor.
Back to top Go down
Griezmann

Griezmann


Broj poruka : 21
Datum upisa : 2015-01-05
Lokacija : Podgorica

4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2015 10:11 pm

smajo wrote:
I ništa od odgovora od strane ovog #ksi-a, nadajmo se da će nam pružiti neki odgovor.
Smajo brate sta si se navrza na ronnyya. Sta ce biti sa ovim?
Back to top Go down
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2015 10:17 pm

Turci su mi otkazali učešće na ligi preko privatne poruke, tako da nisu bitni više. A to što mi Ron zapeo za oko je to što momak nije prijavljen, a komentariše teme za dogovaranje.
Back to top Go down
Griezmann

Griezmann


Broj poruka : 21
Datum upisa : 2015-01-05
Lokacija : Podgorica

4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2015 10:24 pm

smajo wrote:
Turci su mi otkazali učešće na ligi preko privatne poruke, tako da nisu bitni više. A to što mi Ron zapeo za oko je to što momak nije prijavljen, a komentariše teme za dogovaranje.
A bia je on potvrdia tamo u timovi ali sam mu ja reka da obrise zato sto je samo napisao obican komentar kako potvrdjuje ja sam mislia da mora quote jbg moja greska stvarno nisam zna
Back to top Go down
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2015 10:29 pm

Ima objašnjenje u temi kako bi trebao da potvrdi.
Back to top Go down
Bale(pogba)




Broj poruka : 10
Datum upisa : 2014-11-01

4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2015 1:55 pm

smajo mozemo uzeti sluzbu ?
Back to top Go down
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2015 10:48 pm

Bale, nema potrebe da pišeš u drugim temama za svoju ekipu, biće ti sve u vezi tvoje utakmice u tvojoj temi.

3:0 za Valensiju.

Upisano.
Back to top Go down
Sponsored content





4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids   4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
4. kolo: Valencia CF - Colorado Rapids
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 1. kolo: Colorado Rapids - Liverpool
» 2. kolo: Middlesbrough - Colorado Rapids
» 3. kolo: Colorado Rapids - LEGIA WARSZAWA
» 2. kolo: Colorado - Newcastle Utd
» 1. kolo: Seahawks - Colorado

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BosniaHax :: - Lige :: Arhiva :: 3v3 :: Peta sezona :: Utakmice :: Plej-of-
Jump to: