BosniaHax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BosniaHax

BosniaHax
 
BHLHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike

Go down 
+4
tuna
t3st
Aguero
Taktika
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Taktika
Organizator



Broj poruka : 43
Datum upisa : 2014-08-08
Lokacija : nicaZe

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptySun Sep 07, 2014 9:41 pm

Slobodno ...
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptySun Sep 07, 2014 9:55 pm

automatski smo izgubili a???????? pa jebem vas u mozak!!!!!! jel to novo pravilo koje vazi od pre 10min a? kako bre mozete da upisete rezultat kad nismo ni zavrsili mec do kraja? mi da smo picke kao vi (fala bogu nismo), mi bismo odmah posle 2x5min lepo ugasili sobu i upisali 1-0 za nas... a vi ste onda stvarno ispali picke jer niste smeli da dodjete da zavrsimo mec do kraja... smajo, nemoj vise da organizujes nikakve turnire ili kupove, a pogotovo nemoj da ti to rade deca... jbga kad nemaju 2 grama mozga...
Back to top Go down
t3st
Organizator



Broj poruka : 70
Datum upisa : 2014-08-08

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptySun Sep 07, 2014 9:59 pm

Ja u potpunosti razumijem da su se strasti probudile, ali raspravimo ovo kao ljudi. Ako već pravis kritiku pravi je razumno sa kulturnim vokabularom i sa dokazima na osnovu snimka.
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptySun Sep 07, 2014 10:03 pm

jbte da li je realno da bih dao autogol kad sam slobodan da krenem sa loptom unapred???????? jbte nisam ni video kako sam dao gol... nemoj mi ti vise kenjati kako cu ja da pisem... znam ja srpski bolje nego ti...
Back to top Go down
Taktika
Organizator



Broj poruka : 43
Datum upisa : 2014-08-08
Lokacija : nicaZe

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptySun Sep 07, 2014 10:33 pm

Sramota nek vas je. Na samom startu si htio da nam poništiš go, tj. tvoj autogo, a ubrzo nakon toga i Ewony, bez ikakvog validnog osnova. Uvjerili ste sami sebe u laž da je bio lag. Tražio sam da uslikaš drugi ping, ali ti to nisi, jer se tvoj ping spustio sa 132 na 116 prije nego što ćeš dati autogo. Međutim, ne moguće je da ti poraste drugi ping za vrijeme opadanja prvog pinga, a ti se nisi žalio ni kada si igrao pod 148+ pingom. Kada ste shvatili da lažete sami sebe, odlučili ste nastaviti, jer ste mislili da ćete pobjediti. Dali ste go i onda ste počeli hvalisati se, a taj go nije bio regularan, jer je meni u čošku, prije nego što ću primiti go drugi ping skočio sa 100 na 382 i nisam vidio Testa gdje se kreće, međutim ja tada nisam htio davati sliku od drugog pinga, jer sam znao da ste tanki i da kontrolišemo utakmicu. Završila je utakmica i opet ste počeli hvalisati se ovo mislim na Ewonya, a ti si tražio opet da se poništi tvoj autogol, jer si znao šta slijedi u produžecima. Opet vas je povukla misao o pobjedi i nastavili ste, naravno objestinilo se ono što sam gore napisao, primio si go, a tvoj drugar Ewony je ugasio sobu.

Samo da nadavedem ti si kasnije došao na chat da nas moliš da nastavimo nakon bezobraznog gašenja sobe od strane tvog druga, a on je kasnije počeo da nas vrijeđa i priča bljuvotine kao i nebuloze da je pritisnuo f11, f5 (da je izašao slučajno iz broswera), naravno to nijedno nije moguće, jer da je to uradio soba bi ostala upaljena, međutim ona se odmah ugasila.

Eh sad da se uvjerite ljudi da je on ugasio sobu to može potvrditi i njegov govor na videu minut 6:15 gdje on kaže:
Quote :
Ewony: aj primi jos jedan ovakav gol i gasim

Naravno primio je još jedan go i on je ugasio sobu, što po pravilu može biti i službeni rezultat, ali ipak organizacija se odlučila uzeti trenutni rezultat kao u gurpnoj fazi grupe B u korsit Geybony & MacGeyver protiv Nepoznatih 5:1, pa se tada nisu žalili, ali sada se žale kada su oni to uradili.
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptySun Sep 07, 2014 10:50 pm

dobro ajde molim te taktika... shvatili smo da si glup, pa ne moras bas da dokazujes to... ako nisi znao, kad slikam ping moze da skoci jos vise, pa nisam hteo jer bi vi posle sigurno rekli da lazem i da varam... necu vise da pisem debilizme kao ti... vidim da jedino ovako mozete da uradite nesto... nek admini odluce...
Back to top Go down
Taktika
Organizator



Broj poruka : 43
Datum upisa : 2014-08-08
Lokacija : nicaZe

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptySun Sep 07, 2014 10:59 pm

Sa vrijeđanjem nećeš ništa postići. Ovaj sajt je za 13+ osobe. Ping se ne povisi kad pritisneš print scrn, hajd sad nazad u osnovnu školu, a usput poradi na kulturi i jeziku.
Back to top Go down
tuna
Počasni član
tuna


Broj poruka : 882
Datum upisa : 2013-08-11
Godina : 26
Lokacija : Zagreb

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptySun Sep 07, 2014 11:11 pm

Aguero, ovo stvarno nisam ocekivao od tebe...tako inace smiren i dobar lik, kakvo ti je ovo ponasanje sada? Da te ne znam od prije jer te pamtim kao jednog od najsmirenijih likova na haxu, banao bi te bez ikakvog pitanja. Ako ti je lag, stani, upali ping graph i slikaj. Ako ti je nesto nejasno, javi se nekome i smireno situaciju objasni kulturnim vokabularom. Koji admini da odluce situaciju? Vidis da u grupi "2v2 organizacija" dvojicu koja su zaduzena za svu organizaciju 2v2 turnira i liga.
Back to top Go down
Ewony

Ewony


Broj poruka : 54
Datum upisa : 2014-03-15

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptySun Sep 07, 2014 11:29 pm

Taktika wrote:
Quote :
Ewony: aj primi jos jedan ovakav gol i gasim

Naravno primio je još jedan go i on je ugasio sobu, što po pravilu može biti i službeni rezultat, ali ipak organizacija se odlučila uzeti trenutni rezultat kao u gurpnoj fazi grupe B u korsit Geybony & MacGeyver protiv Nepoznatih 5:1, pa se tada nisu žalili, ali sada se žale kada su oni to uradili.
Lepo je sto mislis da si vidovit,ali kod primi jos jedan ovakav gol i gasim sam mislio na to da ne slika lag,jer mu to nije prvi put da ne slika,a meni i verovatno drugima je evidentno da je imao lag,ali nece da priznaju.Vec sam objasnjavao da sam prtisnuo gore neki f,rekao sam f11,ali ispostavilo se da sam pritisnuo f5,ali sveznajuci test i taktika znaju da nije,posto je test naveo da se aguero zali samo na osnovu snimka,zamolio bih ga da mi na osnovu snimka objasni kako sam ja to ugasio sobu namerno,a ne slucajno.
Back to top Go down
t3st
Organizator



Broj poruka : 70
Datum upisa : 2014-08-08

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptySun Sep 07, 2014 11:56 pm

Arturo, i da si kilnuo f5 kako kažeš ništa se ne bi desilo. Reload na haxballu je zabranjen osim ako mišem ručno kliknes na URL i onda klikneš f5. No, ni tada ne bi izašao iz sobe jer izađe poruka "You are the host of this match, are you sure you want to close it? Are you sure you want to leave this page" i onda opet moras kliknuti leave page da bi konacno reload bio uspješan. Dakle pokušavaš reći da si sve ove radnje uradio slučajno ? Smiješno. Jednostavno si zatvorio zatvorio sobu svojom voljom što je nedopustivo.
Back to top Go down
Ewony

Ewony


Broj poruka : 54
Datum upisa : 2014-03-15

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 12:03 am

Taktika wrote:
Ma to je čista izmišljotina, bezobzira video se ne bi ugasio odmah, jer F5 kad pritisnes nista se ne desi, a sve i da si kliknuo nesta dosla bi ti potvrda "Da li zaista zelite izaci" ili nesto tako dakle ti bi to opet morao potvrditi. Nemoj se više sramotiti, jer si providan. Poslije svega ovoga nema se tu šta više komentarisati.
Kada udaris tastaturu svasta pritisnes pored f5 kojeg sam video da sam pritsinuo,f5 + gomila tipki je dovelo do izlaska iz sobe.Takodje,zasto bi vas posle trazili da nastavio ako sam ugasio?
Back to top Go down
t3st
Organizator



Broj poruka : 70
Datum upisa : 2014-08-08

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 12:11 am

Pročitaj moj post. Jel shvataš da je prosto nemoguće da slučajno reloadaš stranicu. Bio si jako frustriran jer ste primili gol što je rezultovalo da doneseš odluku da ugasiš sobu ne razmišljajući o posljedicama. Niko ne može povjerovati u te tvoje priče, a pogotovo ne poslije onakvog nezrelog ponašanja.
Back to top Go down
Ewony

Ewony


Broj poruka : 54
Datum upisa : 2014-03-15

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 12:22 am

t3st wrote:
Pročitaj moj post. Jel shvataš da je prosto nemoguće da slučajno reloadaš stranicu. Bio si jako frustriran jer ste primili gol što je rezultovalo da doneseš odluku da ugasiš sobu ne razmišljajući o posljedicama. Niko ne može povjerovati u te tvoje priče, a pogotovo ne poslije onakvog nezrelog ponašanja.
Na osnovu tvojih predjasnjih postova,i tvoje reakcije posle zvanja da se mec nastavi se tacno vidi tvoja fobija,strah od nastavljanja meca,jer smo pritiskali i video si da cete primiti gol i da ce to dovesti do poraza,zato si odbio da nastavimo mec i branis se bez dokaza i na osnovu pukih pretpostavki.


Last edited by Arturo Vidal on Mon Sep 08, 2014 12:29 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
t3st
Organizator



Broj poruka : 70
Datum upisa : 2014-08-08

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 12:27 am

Nisam studirao psihologiju, ali sam zato u stanju da razumno i objektivno donosim zaključke koristeći se prvenstveno logikom, kao sto je u stanju svaki mentalno zdrav čovjek.
Back to top Go down
Taktika
Organizator



Broj poruka : 43
Datum upisa : 2014-08-08
Lokacija : nicaZe

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 12:37 am

Arturo Vidal wrote:

Na osnovu tvojih predjasnjih postova,i tvoje reakcije posle zvanja da se mec nastavi se tacno vidi tvoja fobija,strah od nastavljanja meca,jer smo pritiskali i video si da cete primiti gol i da ce to dovesti do poraza,zato si odbio da nastavimo mec i branis se bez dokaza i na osnovu pukih pretpostavki.

Već te je ufatila šuplja, saberi se malo, zadnji ko je pritiskao bili smo mi,a to je rezultiralo golom koji se ispostavio odlučnim ;) cheers king

Mi se ovdje ne branimo, ti samo pokušavaš da dokažeš nešto što je prosto nemoguće. Niko neće prihvatiti takav bezobrazluk.
Back to top Go down
b e l i

b e l i


Broj poruka : 43
Datum upisa : 2013-08-11

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 1:59 am

Ne igram ligu (niko me nece), ali mi nije dosadno imam vas da citam vase bisere :-D
Back to top Go down
Taktika
Organizator



Broj poruka : 43
Datum upisa : 2014-08-08
Lokacija : nicaZe

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 2:06 am

b e l i wrote:
Ne igram ligu (niko me nece), ali mi nije dosadno imam vas da citam vase bisere :-D

Preciziraj te bisere? Je li ovo treba biti pitanje, prijedlog, pohvala, kritika ili ?
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 10:31 am

ewony pusti jbte decu... vidis da nikad nisu osvojili nista, pa ih pusti ih bar da prodju do finala... jbga kad ne znaju...
Back to top Go down
Taktika
Organizator



Broj poruka : 43
Datum upisa : 2014-08-08
Lokacija : nicaZe

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 10:48 am

Mi dobijamo gdjegod dođemo, čim smo došli vidio si šta se dogodi. Kad Test i Taktika igraju oni i dobijaju. Imate sad utješnu nagradu za 3. mjesto, pa se tješite. Laughing  Više sreće drugi put, ako se ne prijavimo. :evil:
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 9:46 pm

koliki ste vi debili ja nmg da verujem... prvo ne smete da mi odgovorite kad sam rekao da ste automatski stavili ono pravilo da kada smo napustili mec... onda posle si sam sebe sjebaojer si rekao da se borimo za 3. mesto... znaci da ste sve sredili da bi vi prosli... ali nmvz, dosta mi je vise takvih debila kao sto ste vi...
Back to top Go down
Taktika
Organizator



Broj poruka : 43
Datum upisa : 2014-08-08
Lokacija : nicaZe

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 10:32 pm

Aguero wrote:
koliki ste vi debili ja nmg da verujem... prvo ne smete da mi odgovorite kad sam rekao da ste automatski stavili ono pravilo da kada smo napustili mec... onda posle si sam sebe sjebaojer si rekao da se borimo za 3. mesto... znaci da ste sve sredili da bi vi prosli... ali nmvz, dosta mi je vise takvih debila kao sto ste vi...

U jednom od mojih prethodnih postova sam ti rekao:

Taktika wrote:
ali ipak organizacija se odlučila uzeti trenutni rezultat kao u gurpnoj fazi grupe B u korsit Geybony & MacGeyver protiv Nepoznatih 5:1(kada su Nepoznati napustili meč i rekli njima da upišu službeni rezultat 3:0, a oni su to odbili i tražili trenutni 5:1), pa se tada nisu žalili, ali sada se žale kada su oni to uradili(izašli).

Šalio sam se za 3. mjesto, nisi valjda ozbiljno pomislio da ćete nakon ovakvog ponašanja išta više igrati? Vi ste svakako diskvalifikovani, a iz meča Real Anderlecht - Nigerija gubitnik će uzeti 3. mjesto.


Last edited by Taktika on Mon Sep 08, 2014 10:35 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
t3st
Organizator



Broj poruka : 70
Datum upisa : 2014-08-08

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyMon Sep 08, 2014 10:35 pm

Dečko vrtiš se u krug. Sve ti je objašnjeno. Izgubio si utakmicu jer imamo i više nego dovoljno razloga da to konačno i zaključimo. Prvo namjerno gašenje sobe zbog frustriranosti(sto je potvđeno, čitaj prijašnje postove). Drugo krenuo si da vrijeđaš što je isto tako nedopustivo. Treće kada ni to nije upalilo pokušao si da slažeš kako bi uganjao što povoljniji ishod ove situacije za sebe. Četvrto, pišeš besmisleno i pokšavaš da otvaraš raspravu oko onoga sto smo vrlo detaljno razjasnili u prijašnjim postovima.
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyTue Sep 09, 2014 12:14 pm

au strasno sam se zabrinuo sto necemo igrati za 3. mesto... pobedniku drugog polufinala zelim puno srece u finalu...
Back to top Go down
Ewony

Ewony


Broj poruka : 54
Datum upisa : 2014-03-15

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyThu Sep 11, 2014 7:58 am

cudno da ste vi organizatori presudili u vasu korist,cestitam adminima koji su se oglasili
Back to top Go down
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike EmptyThu Sep 11, 2014 10:04 am

Stvarno je smiješno da pominješ ishod ove rasprave, jer vi niste iznijeli niti jedan dokaz niti išta, dok su oni iznjeli sve potrebne dokaze i ne gledajući vaše uvrede prema forumu, rganizatorima i adminima bolje bi vam bilo da prihvatite ovo.
Back to top Go down
Sponsored content





Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty
PostSubject: Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike   Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike Empty

Back to top Go down
 
Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pohvale, kritike, pitanja, žalbe...
» Pohvale, kritike, pitanja, žalbe...
» Pohvale, kritike, pitanja, žalbe...
» Pohvale, kritike, pitanja, žalbe...
» Pitanja, kritike, žalbe, pohvale...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BosniaHax :: - Lige :: Arhiva :: 2v2 :: Druga sezona :: Informacije o ligi-
Jump to: