BosniaHax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BosniaHax

BosniaHax
 
BHLHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pohvale, kritike, žalbe...

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Sergej Milinkovic - Savic

Sergej Milinkovic - Savic


Broj poruka : 719
Datum upisa : 2013-08-11
Lokacija : Boli vas kurac

Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Pohvale, kritike, žalbe...    Pohvale, kritike, žalbe...   EmptySun Aug 24, 2014 11:34 pm

Izvol'te
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike, žalbe...    Pohvale, kritike, žalbe...   EmptySun Aug 31, 2014 5:03 pm

necu nikakve kritike ili zalbe :D samo jedan predlog: vidim da se nije prijavio veliki broj timova za 4v4... bolje lepo da sastavite jednu ligu kao prosle sezone i da igramo svi... da ne bude kao za 3v3 da nema dovoljno za drugu ligu, pa neki timovi da ne igraju... eto razmisilte :D
Back to top Go down
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike, žalbe...    Pohvale, kritike, žalbe...   EmptySun Aug 31, 2014 5:20 pm

Nije ni planirana druga liga, već maksimalno 8 timova u ligi, a koliko će biti timova, ostaje da vidimo.
Back to top Go down
Ewony

Ewony


Broj poruka : 54
Datum upisa : 2014-03-15

Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike, žalbe...    Pohvale, kritike, žalbe...   EmptySat Sep 06, 2014 10:24 pm

mec angles of death - paradox,egoistA je koristio makro,evo snimka i programa sa proveravanje
http://www.fm-haxball.co.uk/tools/dumper/
http://www.haxballtube.com/watch/37d848c402
Back to top Go down
Muris9




Broj poruka : 110
Datum upisa : 2013-08-15
Godina : 25

Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Chicago BULLS- Gazientep   Pohvale, kritike, žalbe...   EmptySun Sep 07, 2014 10:02 pm

Chicago BULLS- Gazientep

http://www.haxballtube.com/watch/50437450e2

Link od sobe smo dobili 15 minuta kasno, i cekali smo jos 10 minuta u sobi zato sto nisu imali 4° igraca.
Na 1:30 (replay time) zabili smo gol za 1-0, i na 2:08 vidi se kako je Theo imao lag, oni su zabili gol i nisu vratili. Dva puta su prekrsili 3def-man pravilo u prvom poluvremenu(mozda i 3, ali 1 nebih rekao da je faul).
Na kraju prvog poluvremena smo cekali jos 10/15 minuta zato sto igrac Halil(kapiten ekipe) pisao na chatu na turskom jeziku da ne igraju,i ako su imali 5 igraca(Theo mi je napisao u chatu), kad sam sve zatvorio izasao sam iz sobe da refresujem zbog pinga, i kad sam htjeo re-join soba je bila zatvorena, izgleda oni odlucili da protest otvore.
Trazim defwin i neku kaznu ako moguce ili opomenu za Gazientep ili za kapitena, cekali smo pola sata bezveze i nismo zavrsili match, plus taj lag-goal ako ne moze defwin da nam se vrati, vidi se kako je igraca odnijelo iza gola.
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike, žalbe...    Pohvale, kritike, žalbe...   EmptyMon Oct 13, 2014 2:22 pm

sto je mec angels of death - saints row upisan 0-0? pristali smo na njihov predlog u petak, oni nas ispale, onda ja kad sam predlozio kad da igramo i tad su nas ispalili... sinoc smo mogli da igramo, niko se nije javljao od njihovih... nek mi neko objasni...
Back to top Go down
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike, žalbe...    Pohvale, kritike, žalbe...   EmptyMon Oct 13, 2014 5:43 pm

Gdje su ti dokazi da ste bili, gdje se to nalazi u temi?
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike, žalbe...    Pohvale, kritike, žalbe...   EmptyMon Oct 13, 2014 6:15 pm

pa jbte ne slikam nikad... po temi gledas koji rezultat da upises... to sto je on predlozio petak i nije se posle ni pojavio to nista? pa nemoj me zajebavati...
Back to top Go down
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike, žalbe...    Pohvale, kritike, žalbe...   EmptyMon Oct 13, 2014 6:22 pm

Gdje ti je dokaz da si ti bio u petak?
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike, žalbe...    Pohvale, kritike, žalbe...   EmptyMon Oct 13, 2014 6:28 pm

joj sad ti lepo kazem da ne slikam uopste... trazio sam ga na ts u dogovoreno vreme i on se uopste nije javljao... ne zanima me uglavnom, radi sta oces...
Back to top Go down
Sponsored content





Pohvale, kritike, žalbe...   Empty
PostSubject: Re: Pohvale, kritike, žalbe...    Pohvale, kritike, žalbe...   Empty

Back to top Go down
 
Pohvale, kritike, žalbe...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BosniaHax :: - Lige :: Arhiva :: 4v4 :: Četvrta sezona :: Informacije o ligi-
Jump to: