Organizator

Broj poruka : 70
Datum upisa : 2014-08-08

Pravila u fazama eliminacije Empty
PostSubject: Pravila u fazama eliminacije   Pravila u fazama eliminacije EmptySun Aug 24, 2014 7:13 pm

Pravila u fazama eliminacije:

TIM

-Svaki tim može imati maksimalno 4 a minimalno 2 igrača.
-Ime tima nije određeno i stavlja se po sopstvenoj volji.
-Tim mora imati svoj kapitena i dokapitena i grb po zelji.
-Svaki igrač mora imati sboj profil na forumu.

Igra

-Traži se host, povoljan za igru. Ukoliko je meč sa igračima iz udaljenih zemalja, dozvoljeni su neutral hostovi.
-Admina u sobi dobijaju kapiteni i oni ili host namještaju mapu CLASSIC.
-Igra se 2 na 2 igrača, 2 poluvremena po 5 minuta.
-Na poluvremenu i na početku svakog produžetka dolazi do promjene strana.
-Ukoliko se pitanje pobjednika ne riješi u regularnom toku utakmice, igraju se produžeci od 3 minute. U slučaju da i po završetku produžetka rezultat bude izjednačen igra se novi produžetak od 3 minute i tako u nedogled dok se ne riješi pitanje pobjednika.

Dogovaranja za vrijeme utakmice

-U temi Utakmice nalaze se sve teme sa fazama takmicenjima i teme sa utakmicama u kojim se dogovara za vrijeme utakmica.
-U temi određene utakmice predlagati KONKRETNE TERMINE!Predlaže ih konkretno kapiten,ali može i dokapiten.
-Ukoliko na utakmicu dođe 1 ekipa, ona je dužna da uslika vrijeme na forumu i sliku postavi na temu za dogovaranje .
-Svaka faza takmicenja igra se u roku od 3 dana
-Ukoliko se kapiteni ne uspiju dogovoriti oko termina odigravanjau roku od 2 dana,organizatori će im dati fiksni termin 3 dan.

Rezultati utakmica

-Rezultat utakmice se piše u temi trenutne faze kupa gdje se i dogovarao termin utakmice.