PostSubject: Re: Reprezentacija BiH A   Mon Oct 27, 2014 1:52 pm

Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 19

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH A   Mon Oct 27, 2014 9:14 pm

video sam jos pre 2-3 dana kakva vam je repka... zelim vam uspeh kao sa CC U21, ali mozete vii vse od toga :D srecno!
Adidas

Broj poruka : 9
Datum upisa : 2014-10-26

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH A   Thu Oct 30, 2014 6:54 am

Mogu li igrati za reprezentacija BiH A? Ja igram def i baš pro. Ako ima mjesto.
Aguero

Godina : 19

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH A   Thu Oct 30, 2014 9:59 pm

smajo, razmisli o adidasu... ako dodje neki mec sa turskom ili nemackom ubacite njega... moze da preokrene utakmicu (u protivnicku korist naravno)... adidas, nemoj pisati ovako neke glupe komentare... ne znas uopste o cemu se radi, tako da nemoj pisati ovakve gluposti...
Adidas

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH A   Fri Oct 31, 2014 6:43 am

E, Aguero, mnogo sam igrao kod Turske HaxBall-e, i sada uspijem kako ih pobijediti, to znam već, ali vi sigurno ne znate. Dobro, ne igram svaki dan s Turske nego samo dva put ili tri put na tjedan.

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH A   Mon Nov 17, 2014 5:26 pm

Izvučene su grupe za NC. Zapali smo u grupu sa Češkom Republikom, Izraelom, Gruzijom i Hrvatskom.

Prvi meč je odigran sa Gruzijom i nažalost, doživjeli smo težak poraz od 5:2.

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH A   Wed Apr 08, 2015 8:02 pm

Hvala Luize. Inače zaboravio sam totalno da pišem novosti u vezi repke, tako da ću sad ukratko o svemu.
Novi sastav, novi igrači. Pored starosjedioca Hawka, Dalonea, Lamparda, Kule i mene, prinove su Sana ocm, Hexucho, Vuk, Gervinho i Kahn. Po imenima, jedna od jačih reprezentacija u Europi sigurno.
Što se tiče grupe, Litvanci su autsajderi, dok ćemo se mi boriti za prvo mjesto sa Ukrajinom, iako prva dva mjesta vode dalje.

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH A   Sun Nov 22, 2015 3:59 pm

Sa malo vecim zakasnjenjem, obavestavamo vas da je poceo Nations Cup. Reprezentacija BiH nalazi se u grupi A sa ekipama Poljske, Letonije, Spanije i Ceske Republike.

Bosanci su za sada odigrali 3 meca u grupi, protiv selekcija Letonije, Ceske i Poljske.

Prvi mec je odigran protiv Ceha. Bosna se lepo drzala, pa se na poluvreme otislo sa rezultatom 1-1. Ipak, Ceska u drugom poluvremenu uvodi svoju najbolju postavu, tako da utakmicu privode u svoju korist rezultatom 3-1.

Drugi mec Bosna je odigrala protiv Letonije. Iako Letonci nemaju bas mnogo iskustva u igranju velikih meceva, igrali su veoma tvrdo, tako da na poluvremenu nije bilo golova. Ipak, nije mogla letonska odbrana da izdrzi zauvek. U drugom poluvremenu proradio je smajo, tako da Bosna pobedjuje sa 3-0.

Treci mec Bosna je igrala sa Poljskom. Poljsku cini skup igraca koji se odlicno medjusobno poznaju i koji igraju zajedno vec duzi period. Bio je to tvrd mec, Bosna je odolevala napadima Poljske, ali ipak primaju gol u prvom poluvremenu, tako da na odmor Poljska odlazi za rezultatom 1-0. U drugom poluvremenu Poljska je nastavila sa svojim napadima, dok Bosna nije i dalje mogla da nadje put do protivnckog gola. Poljska postize jos 2 gola do kraja, tako da zasluzeno slavi sa 3-0.

U poslednjem mecu, Bosna ocekuje reprezentaciju Spanije, koja je u 3 meca ostvarila 2 pobede i 1 poraz, tako da ce ovo biti vazan mec za oba tima.

Srecno bosanskim igracima!
Aguero

Godina : 19

PostSubject: Re: Reprezentacija BiH A   Mon Nov 30, 2015 9:16 pm

Nazalost, reprezentacija BiH je izgubila od Spanije u poslednjem mecu grupe A sa 4-3 i tako se oprostila od ovog Nations Cupa. BiH je zavrsila na 4. mestu grupe A sa ukupno 3 poena, 1 pobeda i 4 poraza. Iz ove grupe dalje su prosli Ceska Republika, Spanija i Poljska. Sto se tice nasih suseda, jedino je reprezentacija Srbije prosla u drugi krug, dok su Hrvati ispali bez ijednog osvojenog poena.