BosniaHax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BosniaHax

BosniaHax
 
BHLHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Predlog

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Predlog Empty
PostSubject: Predlog   Predlog EmptyTue Mar 24, 2015 4:25 pm

Evo o cemu se radi: na nekim forumima sam ranije vidjao da je otvorena tema za sluzbene rezultate. Svaki put kad se upise neki sluzbeni rezultat, admin upisuje u toj temi da je taj i taj tim dobio sluzbeni. Mislio sam da i mi to uvedemo, a i stvarno to je dobra stvar. Mozemo lako da pratimo kakva je situacija sa sluzbenim rezultatima i odmah mozemo da vidimo da li treba neki tim izbaciti iz lige. Sad je vec kasno da uvedemo ovaj predlog posto se sezona uskoro zavrsava, ail mislim da bi trebalo da probamo za sledecu sezonu.
Back to top Go down
smajo
Administrator
smajo


Broj poruka : 1413
Datum upisa : 2013-08-06
Lokacija : Sarajevo

Predlog Empty
PostSubject: Re: Predlog   Predlog EmptyTue Mar 24, 2015 6:45 pm

Što da ne, nije loš prijedlog, samo što smo slabi sa ljudima. Mene iskreno mrzi da to radim, ionako sam ovo vodim, uz tvoju pomoć. A ako bi se neko ponudio da uleti u administraciju ili organizaciju, što da ne naravno.
Back to top Go down
Aguero
Administrator



Broj poruka : 1435
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 25

Predlog Empty
PostSubject: Re: Predlog   Predlog EmptyTue Mar 24, 2015 8:57 pm

Pa mogli bi da vidimo oce li neko nov da dodje u administraciju. Sto se mene tice, ja mogu to da radim posto nije neki veliki posao. Kad napisem sluzbu u temi i upisem to, odmah pisem i u temi sa sluzbene, tako da cu ja da vodim racuna o tome.
Back to top Go down
Sponsored content





Predlog Empty
PostSubject: Re: Predlog   Predlog Empty

Back to top Go down
 
Predlog
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BosniaHax :: - Forum :: Pitanja, prijedlozi, pohvale, kritike-
Jump to: